29 Temmuz 2013 Pazartesi

Kemikler Şehri Tanıtım Turu: Amerika Etkinliği (Minneapolis)


Amerika'nın Minneapolis eyaletindeki bir alışveriş merkezinde düzenlenen 'Kemikler Şehri' tanıtım etkinliğine Lily Collins, Jamie Campbell Bower ve Kevin Zegers katıldı.

Ve etkinlik kapsamında birkaç hayran sorusunu da cevapladılar:

@rforschen: Lily ekibi sinirlendirmek için bir şeyler pişiriyormuş ama bunlar sağlıklı yiyeceklermiş. 

 @rfroschen: Jamie'ye hangi şarkıyı sevdiği sorulduğunda "bir 1Direction hayranıyım" dedi.

@rfroschen: En komik hikaye Kevin'dan -  Birbirimizi daha çok doyurmalıyız, mesela ben JCB'ın (Jamie) önünde usul usul kurabiye ve çikolata yiyebilirim.

@rfroschen: Son günlerde hiç çikolata yedin mi JBC? "Dün iki tane yedim, Kevin kendisininkini de arka koltuktan bana uzattı."

@rfroschen: Lily'nin Clary'yi canladıracağını öğrendiğindeki tepkisi "Gerçekten, ben mi?"

@rfroschen: Hangi karakteri oynamak isterdiniz?/ Ya da hangisine hayransınız? Kevin: Lily. Jamie: Church (kedi). Lily: Magnus.

@rfroschen: Jamie, Jace rolü için seçmelere tayt giyerek gitmiş.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

HQ
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Videolar
Çeviri: @elwiens
Kaynaklar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | LilyDaily

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder