7 Temmuz 2013 Pazar

'Kemikler Şehri' Londra Film & Comic-Con Paneli


Cassandra Clare, Jamie C. Bower ve Lena Headey 'Kemikler Şehri' filmini tanıtmak ve hayranların sorularını yanıtlamak için Londra Film & Comic-Con paneline katıldı.

Panel hakkında atılan tweetler;


@InstrumentsUK: "Bugün; içinde Clary, Jace, Madam Dorothea ve Simon'ın bulunduğu #ÖlümcülOyuncaklar klibini izledik."


@WalkerBooksUK: "@cassieclare ve @Jamiebower tıka basa dolan Londra Film ve Comic-Con panelinde."


@WalkerBooksUK: "Çok eğlenceli bir panel. Bu panelde @Jamiebower ve @cassieclare ile birlikte aksiyon sahnelerini, senaristleri, hayran görüşlerini ve oyuncu kadrosunu ele aldık, hatta daha fazlasını."


@sarahreesbrenna: "@cassieclare, Jamie'yi kurtların önüne atıyor, Jamie ise geleceği görme yetileri olduğu için salondaki seyirciyi suçluyor. Güzel bir panel gibi görünüyor. #LFCC"


@sarahreesbrenna: "Bayanlar çok şirin görünüyor. #LFCC"

Panelden Fotoğraflar;
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder