5 Temmuz 2013 Cuma

Cassandra Clare ve Jamie C. Bower'ın Katıldığı Londra İmza Gününden Resimler, Videolar ve Notlar

Cassandra Clare'in bugün Londra'da düzenlediği imza gününe Jamie Campbell Bower ve Sarah Rees Brennan da katıldı. İşte imza günü hakkında atılan tweetler;


@OpenOnABook: "Cassie ve Jamie Campbell Bower ile @Waterstones'ın düzenlediği etkinlikteyim. İşte @BluebellKitchen tarafından yapılan özel kekler."


@cassieclare: "@sarahreesbrenna ve @Jamiebower ile yeşil odadayım."


@InstrumentsUK: "Bu gecenin etkinliğine @cassieclare ve @jamiebower ile geldik!"

@InstrumentsUK: "Karşınızda @cassieclare, @jamiebower ve bir üzüm."


@Waterstones: "@WaterstonesPicc ile Piccadilly'in, St James Klisesi'ndeki etkinlikte, @cassieclare'miz için hazırlamış olduğu tüm set."


@Waterstones: "@WaterstonesPicc etkinliğinde, @cassieclare'imiz bir sürü kitap."


@Waterstones: "@WaterstonesPicc & @WalkerBooksUK ile @cassieclare etkinliğinde büyük bir kalabalık ve hala gelenler var."


@CattyJBrown: "O geldi! Nihayet! Espri patlaması ve bu Cassie'yi daha çok sevmemizi sağlıyor. @cassieclare ♥

 

@CattyJBrown: "Onlar burada! Ayyy! Ve çok da şaşırtıcılar! :D @cassieclare @jamiebower"Jamie yeni bir TMI dövmesi yaptırıyormuş. Dövme sırtında olacak 'Her şeyden öte ben sizin yarattığınız kişiyim.' yazacakmış.

Etkinlikten paylaşılan resimler;

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

MQ

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host 

Ve etkinlikte Jamie hayranlara şarkı söyleyerek sürpriz yaptı;

image hostJamie C. Bower ve Cassandra Clare birlikte katıldıkları Londra imza gününde hayran sorularını da yanıtladılar. Jamie, Jace için ilham aldığı şeylerden ve Kemikler Şehri film setindeki atmosferden söz ederken Cassandra Clare ile birlikte Godfrey'in iç çamaşırlarından bahsetti.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder