29 Mayıs 2013 Çarşamba

'Kemikler Şehri' Setinden Yeni Bir MTV RöportajıJosh Horowitz (Muhabir): Harald'ın ve ekibin Gölge Avcıları dünyasını ele alış şeklinden memnun musun?

Jamie: Harald, filme özellikle de genç - yetişkin uyarlamalarında yok olup giden karanlık bir yan kattı ve tabii gerçeklik de. -ki bence bu çok hoş oldu. Fantastik bir dünyaya giriş yapmak çok kolaydır. -mesela diyor ki... bir elbise giyersin, etkileyici bir şekilde. Her kız mini bir siyah elbiseye ihtiyaç duyar- Ben olaya böyle bakıyorum.

Lily: Tabii ki Jace ve Clary arasında bir romantizm söz konusu ama sanırım, onların sürekli didişmelerini canlandırmak çok daha eğlenceliydi.

Jamie: Jace hakkında en sevdiğim şeylerden biri de biraz pislik bir tip olması. Kalın kafalı biri değil, sadece biraz alaycı ve kaba.

Cassie: Kişisel bir bilgi; Jamie kesinlikle Jace gibi. Onunla konuşmak tıpkı Jace'le diyalog kurmak gibi. Bu biraz ürkünç.

Jamie: Role hazır olmak için çok fazla fiziksel deneyim gerekli ki buna hazırlanmak da oldukça güçtü. Fakat buna değdi ve bence çok iyi oldu. Çünkü kurabiye yiyememek çok zordu. Çok çok çok zordu.

Çeviri: Elwiens
Kaynak: TMISource

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder