6 Haziran 2016 Pazartesi

Cassandra Clare, Magnus Bane'i Konu Eden Yeni Bir Yetişkin Serisi Yazmaya Hazırlanıyor


Ölümcül Oyuncaklar ve Cehennem Makineleri serileri ile tanınan Cassandra Clare, Gölge Avcıları dünyasının en sevilen karakterlerinden biri olan Magnus Bane odaklı yeni bir yetişkin serisi yazmaya hazırlanıyor.

Üç kitaplık bu serinin ilk kitabı Kasım 2017'de Simon & Schuster'ın yan kolu Saga Press' etiketiyle piyasaya çıkacak. Clare bu seriyi The Lives of Tao kitabı ile tanınan yazar Wesley Chu ile birlikte yazacak.

Cassandra Clare: "Yıllarca Gölge Avcıları kitapları yazdıktan sonra Magnus Bane benim için en eğlenceli ve büyüleyici karakterlerden biri oldu. Her zaman bir sürü sırrı bünyesinde barındıran Magnus hakkında hala bilmediğimiz bir sürü şey var; ilk aşkı, ailesi ve Alec'le olan ilişkisinin başlangıcı. Tüm bunlar tabii ki Bane Günceleri'nde değindiğim konular fakat Magnus'a ait, onun geçmişi, şimdi yaşadıkları ve geleceğiyle ilgili konuları detaylı bir şekilde anlatacağım üç bölümlük bu kitaplar için inanılmaz heyecanlıyım."

Wesley Chu: "Cassandra Clare'inm yarattığı bu dünyaya dahil olacağım için çok heyecanlıyım. Bu kitaplar ve karakterler ikonlaşmış durumdalar ve Magnus hayranların en sevdiği karakter. Hayranlara hak ettiklerini ve daha fazlasını vermek için sabırsızlanıyorum. Üzgünüm, Magnus."

Çeviri: Elwiens
Kaynak: EW

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder