Shadowhunters Türkiye Kimdir?


SHADOWHUNTERS TÜRKİYE HAKKINDA

Her gün binlerce kişinin Shadowhunters dizisi ve Gölgeler Dünyası hakkında bilgi edinmek için ulaştığı Shadowhunters Türkiye, ülkemizin bu konu hakkındaki en büyük bilgi platformudur. Shadowhunters Türkiye ekibi, Cassandra Clare'in yarattığı ve kendilerinin de hayran olduğu bu dünya hakkında önce kendilerini, daha sonra da aynı hayranlığı paylaşan insanları bilgilendirmek üzere toplanmıştır.

TARİHÇE (2012-...)

Shadowhunters Türkiye, ilk adıyla Ölümcül Oyuncaklar Serisi, 3 Ekim 2012 yılında blog site, Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden yayın hayatına başlayıp, daha sonra popülerleşen uygulamalardan biri olan Instagram'a da 14 Haziran 2016'da katılarak faaliyetlerini dört koldan sürdürmüştür ve sürdürmeye devam etmektedir.

İlk kuruluş amacı "Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri" filminin ve muhtemel devam filmlerinin güncel haberlerini en hızlı şekilde paylaşmak olan bu platform, zamanla film projelerinin iptal edilerek dizi projesinin etkinleştirilmesi üzerine çoğunlukla dizi odaklı bir hâl alarak, adını Shadowhunters Türkiye olarak değiştirmiştir.

NELER YAPIYORUZ?

Dizi hakkındaki tüm gelişmeleri başta blog sitemiz olmak üzere, tüm sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak takipçilerimizi en hızlı şekilde bilgilendiriyoruz. Gerekli gördüğümüz fragmanları, set videolarını, teaser videoları veya röportaj videolarını ortalama 2 gün içinde altyazı ekleyip paylaşıyoruz. Nadir de olsa Cassandra Clare'in Gölgeler Dünyası'yla ilgili başka kitaplarından da bilgiler veriyor, bu konularda da soru işareti bırakmamaya özen gösteriyoruz. Bunların dışında takipçilerimizle iletişime geçiyor, dizi hakkındaki görüşlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz.

SHADOWHUNTERS TÜRKİYE'Yİ KİMLER YÖNETİYOR?

Sosyal medya isimlerinin üstüne tıklayarak, bizlere ulaşabilirsiniz.

Görkem Demir'e ulaşın: Instagram - Twitter
Aydan'a ulaşın: Instagram - Twitter
Ece Nil Çiçek'e ulaşın: Instagram - Twitter
İlay Özkan'a ulaşın: Instagram
Aleyna Kavak'a ulaşın: Instagram - Twitter
Cansu Taşkın'a ulaşın: Instagram

SHADOWHUNTERS TÜRKİYE'Yİ DİĞER PLATFORMLARDAN TAKİP EDİN:

Shadowhunters Türkiye Facebook'da!
Shadowhunters Türkiye Twitter'da!
Shadowhunters Türkiye Instagram'da!
Shadowhunters Türkiye Youtube'da!

Whatsapp grubumuza katılmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarımızdan bizlere numaranızı yollayabilirsiniz!

Bizim hakkımızda merak ettiğiniz başka şeyler varsa, bu gönderinin altında sorabilirsiniz. :)

2 yorum:

  1. dizi tekrardan yayınlanması için nasıl bir yol izlenmeli nerelere mail atılmalı ?? final değildi sanki yarım kalmış gibiydi dizi devamı gelebilirdi aslında.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bence tadında bırakmak lazım Clary ve Jace olayı hariç her şey mutlu sonla bitti ki Clary ve Jace'in de sonu kötü değildi bence. Sadece o tamamlanabilir yeni sezonda ama sırf onun için zaten 10 bölüm uzatmayı zor alan bir diziye koca sezon için onay vereceklerini sanmam hele ki zaten bitmişken. Pek umutlanma yani.

      Sil